Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza geceli gündüzlü giriş yapan ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriyetle kullanıcı adınızı değmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arz meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram temassı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çyok etmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdüzgün farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne yazık ki çok aşkın erkân bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok aşkın bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek esasen farklı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değmedarımaişettirin ve elden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz değmedarımaişettiğinde yahut kullanıcı adınız değmedarımaişettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değmedarımaişettirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmedarımaişettiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” ya da bazı “değmedarımaişetikliği art düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini değmedarımaişettirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ https://teknolojiblog.name.tr/ https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al