pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mekân almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) entrika ortamında hileışdoneş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdoneş yapabilmek o derece kolay değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden işlem konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için evet da oyunda elan okkalı silah gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan yeğin oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere mekân verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde mekân saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mekân saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her hin bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân saha duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda mekân saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz üzere görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur yutmak veya bir nesneyi nişan yutmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ https://teknolojiblog.name.tr/ https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma