Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabilinden yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler ciğerin bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek ciğerin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koca duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını tebdil etmek ve insanların henüz az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets arz etmek ciğerin tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı ciğerin mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek ciğerin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yerel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı hasebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden diğer duman ürünleri kabilinden bağımlılık dokumacı olabileceği dair uyarılar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve diğer dirlik sorunlarına niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler ciğerin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ https://teknolojiblog.name.tr/ https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma