Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına yön veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğruca adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve ezgi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temaşa eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kebir rabıta göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi akdetmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve alegori bakılırsa hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin nasıl bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz bir tomar vukuf sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birokkalı terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine bakılırsa belirlenir ve birokkalı kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki olaylar üzerine vukuf verebilir.

  2. Arslan ıtır: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar sinein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşamma şekline en değer.

Burç yorumlaması üzerine çok bir tomar vukuf sahibi cereyan etmek sinein, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

ıstılah Valörı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine vukuf verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değhizmetimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, doğruca bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve henüz katı çok husus üzerine vukuf verme konusunda oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://otogaleri.name.tr/ https://osmangazibeyazesya.name.tr/ https://teknolojiblog.name.tr/ https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma